Wynik bHCG po ciąży zaśniadowej

Witam jestem po ciąży zaśniadowej 4 tygodnie po zabiegu beta -hcg w jednym z laboratorium wyniosła 5, natomiast 2 miesiące po zabiegu w innym laboratorium 0,128 bardzo bym prosiła o interpretacje mojego wyniku czy mam jeszcze szanse zajść w ciąże

BHCG w ciąży zaśniadowej są zwykle wysokie i mogą utrzymywać się przez dłuższy okres czasu, wartości spadkowe świadczą tym że nie mamy do czynienia z przetrwałą choroba. Po regularnych 3-4 cyklach ma Pani szanse na zajście w ciąże i urodzenie zdrowego dziecka.