Wynik bHCG po zapłodnieniu in-vitro

Witam. Mam30lat jestem po invitro23.06 kazano mi zrobic bhcg26.06 i mialam23.59 wizyte mam dopiero 14.07 czy ten winik oznacza ze moge byc w ciazy i kiedy moge zrobic test ciazowy bo jestem zdenerwowana i niewiem co mam zrobic. A jak miesiaxzke powinnam dostac 10.07 to powinnam miec czy juz nie. Prosze o szczera odp i dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

wynik powyżej 25 mIU/l przyjmuje sie za ciążę, Pani wynik nie jest do końca jednoznaczny, natomiast jest duże prawdopodobieństwo ciąży, mozna ewentualnie powtórzyć badanie i jeśli wynik będzie wyższy to prawdopodobnie ciąża, generalnie nie powinno byc juz krwawienia jesli doszło do zapłodnienia, ale u niektórych kobiet występuja krwawienia mimo ciąży.