Wynik bHCG, ryzyko ciąży i stosunek przed okresem

Dzień dobry. 3 dni przed okresem odbyłam stosunek z mężem. Następnie po tych 3 dniach miałam okres trwający 5 dni. Aby wykluczyć ciążę zrobiłam test beta hcg po trzech tygodniach od stosunku. Wynik to 1.2, a na karteczce według norm ciąża od 5. Dodam, że robiłam badania także 2 tygodnie po stosunku i wynik także był 1.2. Czy mogę uznać to już za wiarygodne i całkowicie wykluczyć ciążę? Oczywiście oczekuje miesiączki mniej więcej 30 grudnia ale nerwy nie pozwalają mi nie zadać pytania. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Taki wynik badania wyklucza ciążę. Nie powinna mieć Pani zatem powodu do niepokoju.