Wynik BHCG w 6. tygodniu ciąży

Witam serdecznie mam pytanie czy wynik beta HCG w 6 tygodniu ciąży 35817,00 jest prawidłowy??? Norma laboratorium dla 5-6 tydzień to 23100-151000 a dla 6-7 tydzień 27300-233000 jednostki mlU/ml

Wynik jest zdecydowanie prawidłowy ! Ciąża z echem zarodka i akcją serca płodu będzie napewno widoczna w badaniu usg. Podawane przedziały wyników przez labolatorium może czasami sprawiać problem w interpretacji dla pacjentki.