Wynik białych krwinek i siniaki

Niepokoi mnie wynik bialych krwinek. Zawsze wyniki sa w normie,ale ostatniego roku biale krwinki spadly ( 3,4 tys/ul) Badanie powtorzylam w 04.2016 Leukocyty: 3.66 Erytrocyty 4.4 Hemoglobina 13.1 Hematokryt 39 Neutrofile 1,38 Monocyty13.9 Kolejne badanie 08.2016 Leukocty 3.5 Erytrocyty 4.17 Hemoglobina 12.2 Mam leczona niedoczynnosc tarczycy I bielactwo. Czesto robia mi sie samoistnie siniaki. Jakie badania dodatkowo wykonac? Czy moze to oznaczac cos zlogo(nowotwor)

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza rodzinnego , po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.