Wynik biocenozy pochwy u 27-latki

Dzień dobry. Odebrałam dzisiaj wyniki biocenozy pochwy i bardzo proszę o pomoc czy wynik jest prawidłowy Nabłonki : dość liczne Leukocyty : marna ilość Pałeczki g (-) : liczne Ziarniaki G(+) : nieobecne Drozdzaki, strzępki grzybni : nieobecne Lactobacillus sp. Regulator pH: liczne Czy kwalifikuje się do HSG?

Lek. Tomasz Budlewski

A pH jakie? Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.