Wynik biochemii 6-latka

WITAMOTRZYMAŁAM DZIS WYNIKI BIOCHEMI mojego synka ma prawie 6 lat IgG wynik 8.1 g/l IgM 1.38 g/l Ig A 2,10, IgE 168,0 iU/ml norma od 0.0-90.0 o co w tym chodzi ? prosze o odpowiedz

Witam! Podwyższony poziom IgE najczęściej związany jest z alergią (rzadziej z infekcją pasożytniczą). Jeśli synek nie wykazuje jednak objawów alergii, nie ma powodów do niepokoju. Proszę skonsultować również z lekarzem który będzie miał możliwość przeprowadzenia dokładnego badania dziecka i zebrania pełnego wywiadu.