Wynik biopsji cienkoigłowej węzła chłonnego

witam! oto mój wynik biopsji cięnkoigłowej; 1-obecne są grupy limfocytów mogące być fragmenetm węzła chłonnego oraz nieliczne inne komórki zapalne{neutrofile i mikrofagi]Obecne są też nieliczne pleomorficzne komórki nabłonkowe{reaktywne?} 2na tle licznych komórek normalnego węzła chłonnego obecne są nieliczne duże hiperchromatyczne komórki. wizytę mam dopiero za pół roku czy mogę być spokojna o ten wynik?

Sam wynik biopsji, w oderwaniu od wskazań do tej biopsji o niczym nie swiadczy. Wazne jest wskazanie, proponuję jednak bez oczekiwania 6 m-cy porozumiec się z lekarzem, który badanie bioptyczne zlecał