Wynik biopsji endometrium

Witam..mój lekarz skierował mnie na histeroskopie diagnostyczną oraz biopsję endometrium z rozpoznaniem niepłodności pierwotnej...wynik z histeroskopii jest dla mnie zrozumiały i wszystko jest w porządku...natomiast wynik biopsji jest dla mnie znakiem zapytania.Na wizytę u lekarza mam jeszcze trochę czasu,a chciałabym choć trochę się dowiedzieć...Endometrium z cechami nierównowagi hormonalnej-gruczoły z cechami proliferacji,zrąb włóknisty,niereaktywny.Pobrano fragmenty tkankowe 1,2 i 3 cm

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik może wskazywać na nieaktywne endometrium. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.