Wynik biopsji gruboigłowej i rak inwazyjny piersi

witam,mam38lat-oto mój wynik biopsji gruboigłowej RAK inwazyjny piersi,NHG 2(3+2+1,3MITOZY/10 HPF) oraz rak przewodowy''in situ''(DCIS),G2 wg Van Nuys(atypia jąder średniego stopnia z martwicą),B5.(8500/3 T-04020 opis makroskopowy-wałeczek tkankowy dł2,0cm w trzy dni temu otrzymałm pierwszą(z ośmiu) hemii,,, czy mam szansę na wyleczenie całkowite?

Przypuszczam,że ma Pani w planie leczenie chemiczne jako poprzedzające operacje, wyniki podane przez Panią sugerują, że ma Pani duże szanse że nowotwór zareaguje na chemioterapie i może byc skutecznie leczony. oczywiście o szczegóły proponuję pytać lekarza prowadzącego