Wynik biopsji gruboigłowej u 61-latki z rakiem piersi

Witam, u mojej mamy wiek 61 lat zdiagnozowano właśnie raka piersi. Proszę o interpretacje wyniku biopsji gruboigowej i poradę co do leczenia. Carcinoma infiltrans mammae, NS, GII, wg EE (3+2+1) [M-8500/3], rozpoznanie kliniczne ca mammae dex. dusp. meta ossium.

Przez internet trudno poradzic, zwłaszcza, że opisie jest podejrzenie przerzutów do kości, leczeniem musi pokierowac lekarz znający cały obraz choroby.