Wynik biopsji po usunięciu prawego płata tarczycy

Witam Miałem usunięty prawy płat tarczysy odebrałem wynik biopsji i nic nie rozumiem. Jesli mogę prosić o jakąkolwiek analize. Oto wynik: Rozpoznanie wstępne: Gruczolak w części beleczkowy w części drobnopęcherzykowy tarczycy. Obraz histologiczny w oparciu o wyniki badań immunohistochemicznych odpowiada adenoma microfolliculare. Immunofeneotyp: THY+, CK(AE1/AE3)+, TTF1+, CHR-, SYN-, EKSPRESJA ANTYGENU PROLIFERACYJNEGO Ki67 w 5%około jąder komórkowych Z góry dziękuje za szybka odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udać się do lekarza enokrynologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.