Wynik biopsji tarczycy 38-latki

Witam Otrzymałam wynik biopsji tarczycy prawy płat zmiana o obniżonym echu ze zwapnieniami średnicy 6 mm. Pojedyncze rozproszone i w pojedynczych grupach normotypowe tyreocyty. Koloid.Obraz komórkowy skąpy. Proszę o interpretację.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, na podstawie powyższego opisu nie można dokonać pełnej interpretacji, gdyż pobrany materiał zawierał małą liczbę komórek tarczycy, ale były one prawidłowe. Pozdrawiam.