Wynik biopsji tarczycy i hypothyreosis

wynik biopsji tarczycy Odebrałam wynik biopsji guza tarczycy i jest on dziwny..., rozpoznanie kliniczne : hypothyreosis, wynik :rozmaz niesatysfakcjonujący, komórki nabłonka płaskiego skóry. Co to wszystko oznacza? Dlaczego wymaz niesatysfakcjonujący?wina pobierającego lekarza czy charakteru guza? czy mam biopsje powtórzyć i czy nie wpływa się źle na guz przez powtarzającą się ingerencje? Proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Biopsję należy powtórzyć. Wynik oznacza że nie pobrano materiału z guza. Nie jest to niczyja wina - podobne wyniki są wkalkulowane w zabieg BACC i nie można tego przewidzieć.