Wynik biopsji tarczycy i opis wyniku

Witam odebrałam dziś wynik biopsji tarczycy i nie rozumiem czy mogę prosić o dokładne opisanie wyniku! W obrębie treści krwotoczno-białkowego podścieliska widoczne są leżące w rozproszeniu grupy normotypowych tyreocytów z cechami przemiany oksyfilnej nieokreślonego przeznaczenia oraz makrofagi. Typ. III wg. Bethesda

Lek. Tomasz Budlewski

Zmiana pecherzykowata nieokreślona. Kończenia jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do endokrynologa.