Wynik biopsji tarczycy u 21-latki

Dzień dobry, Dostałam wynik biopsji tarczycy, który brzmi: W treści krwotoczno-białkowego podscieliska widoczne są leżące w rozproszeniu obok normotypowych tyreocytów i limfocytów makrofagi i hemosyderynofagi. Co on oznacza? Pozdrawiam

Nie budzi podejrzeń. Sam wynik to za mało, by wysuwać wnioski. Wraz z resztą badań, proszę udać się do prowadzącego endokrynologa.