Wynik biopsji węzła chłonnego 38-latka

Witam co oznacza wynik biobsji: 1. Materiał zawiera komórki nabłonka oskrzelowego pojedyncze komórki szeregu limfocytarnego 2. Rozproszone komórki szeregu limfoidalnego 3. Elementy morfotyczne węzła chłonnego

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik nie wskazuje na żadne istotne nieprawidłowości. Koniecznie proszę jednak skonsultować wynik z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.