Wynik biopsji węzłów chłonnych do analizy

Witam.Od 8 miesięcy mam powiększone węzły chłonne.2x miałam robione usg i nic sie nie zmienialo az w koncu zlecono mi biopsję cienko igłową w której wynik zinterpretowany jest następująco:W aspiracie z guzka pachy lewej i prawej stwierdza się komórki szeregu limfoidalnego.Dostałam skierowanie do hematologa.Od 5 dni leci mi codziennnie krew z nosa.zauwazylam krwawienie z dziasel. Czym to moze byc spowodowane?Prosze o odpowiedz.

Powodów może być wiele i trudno mi jest postawić diagnozę przez internet!!! Myślę , że wizyta u hematologa wyjaśni sprawę , pozdrawiam , zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

proszę nie leczyć się u doktora google, zbyt mało informacji Pani podała, proszę zgodnie z zaleceniem udać się w trybie pilnym do hematologa
pozdrawiam
]lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk