Wynik CRP w 32 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 32 tygodniu ciazy, około 10.07.2014 tygodnie temu robiłam CRP wyszło 7,3 , dzis robiłam ponownie CRP i wychodzi 11,5, moj lekarz ginekolog chciała mnie połozyc w szpitalu, nie zgodziałm sie gdyz mam 4 dzieci w domu, czy ten wynik jest bardzo niebezpieczny, dodam iz mam zepsute 4 zęby, i chyba to może być przyczyna powiekszania sie CRP...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza ginekologa i zgodzić się na proponowaną hospitalizację.