Wynik cytologiczny według systemu Bethesda

witam Mój wynik cytologiczny według systemu Bethesda to =A1 -B2 -C2a -C3 1aa2 Nieduży proces zapalny i ASC-H Bardzo się denerwuje bo lekarz powiedział mi tylko tyle że powinnam wykonać biopsję. Czy naprawdę wynik jest taki zły?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. Po otrzymaniu wyników badań dodatkowych będzie możliwe wdrożenie odpowiedniego leczenia.