Wynik cytologii 29-latki do analizy

Witam bardzo proszę o interpretacje mojego wyniku cytologi! Brak komórek z kanału szyjki nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złośliwego Szczegółowy opis; Czynniki infekcyjne (mikroorganizmy)-zmiany flory bakteryjnej .flora bakteryjna ,mierna-typu ziarniaków.Cechy odczynu zapalnego .(Dodam jeszcze ze leczona byłam furaginą z uwagi na zły wyniku badania moczu ,w którym miałam podwyższona ilośc bakterii).Bardzo Proszę o pomoc! Dziękuje!

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik wskazuje na infekcje. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.