Wynik cytologii cin 3 i wskazania do operacji usunięcia macicy

mam wynik cytologii cin 3 i czekam na operacje- usuniecie szyjki macicy , czy jest to konieczne, nie można tego leczyc ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Lekarz kwalifikujący do zabiegu na odstawie obrazu klinicznego oraz wyników badań dodatkowych zadecydował o tego rodzaju zabiegu. Nie ma podstaw aby podważać tą decyzję.