Wynik cytologii i druga grupa

Dobry wieczór, co oznacza wynik cytologii " nie stwierdzono zmian śródnabłonkowych i procesu złosliwego. czynniki infekcyjne (mikroorganizmy), zmiany flory bakteryjnej. uwagi: grupa II,reakcja estrogenna,sredni odczyn zapalny
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wykluczone zostały procesy nowotworowe na podstawie preparatu pobranego do cytologi. Stwierdzono natomiast stan zapalny w obrębie narządów rodnych. Wskazana wizyta u ginekologa i zastosowanie odpowiedniego leczenia, mającego na celu przywrócenie prawidłowej flory bakteryjnej pochwy i wykluczenie patogenu, który wywołał obecny stan zapalny.