Wynik cytologii w 17. tygodniu ciąży

dzien dobry, prosze o interpretacje wyniku badania cytologii, jestem w 17 tygodniu ciazy: rozmaz nadaje sie do oceny, nie stwierdzono zmian srodnablonkowych i proesu zlosliwego, zmiany odczynowe zwiazane z zapaleniem (lacznie z typowa regeneracja) II grupa cytologii

Lek. Marta Jaruchowska

Wynik dobry, swiadczy o infekcji tylko, dostanie Pani zapewne leki dopochwowe od swojego lekarza.