Wynik dopochwowego USG do analizy

Byłam na dopochwowym usg. Oto opis: trzon macicy w przodozgięciu, o gładkich obrysach i prawidłowej echostrukturze o wymiarach 38x31 mm jama macicy szczelinowata endometrium grubości 2,7 mm (obie warstwy) jajnik prawy 21x14 mm, drobnopęcherzykowy jajnik lewy 24x17 mm, drobnopęcherzykowy echostruktura jajników prawidłowa zatoka Douglasa wolna. Co oznacza ten wynik? Będę wdzięczna za odpowiedź, Agnieszka

Domyślam się, że byla Pani na badaniu usg tuż po miesiączce. Jeśli tak to wynik usg jak najbardziej prawidłowy. Pozdrawiam