Wynik dwóch badań USG piersi

W 2010 roku robilam usg piersi.mialam wtedy poszerzony przewod mlekowy 6x4mm w lewej piersi. Kilka dni temu robilam usg piersi. W lewej piersi wykryto dwie zmiany odpowiadajace prawdopodobnie galaktocele jedna ma 11x 7 mm druga 10x 5 mm.poszerzone niektore przewody mlekowe na 4 mm. Co powinnam dalej zrobic?

Niepokojąca byłaby krwista wydzielina z piersi, wymagałoby to szczegółowej diagnostyki. I bardzo ważne jest, aby, jeśli Pani pali papierosy, rzucić ten nałóg. U palaczek zwiększone jest ryzyko tworzenia się ropni piersi, między innymi na podłożu poszerzonych przewodów mlekowych.