Wynik echo serca u 28-latka

Echo serca wyniki... wszystko dobrze? Dzisiaj zrobilem badanie echo serca i oto wyniki: LV 32/43mm IVS 13/15mm PK 22mm Ao 28mm LP 33mm E/A 1,0 EF 65% TAPSE 23 Zastawka mitralna - fala zwrotna - I / slad aortalna - zwrotna - nb trojdzielna - zwrotna - slad plucna - zwrotna - nb Tetniak przegrody miedzyprzedsiakowej bez cech przecieku w TTE Wymiary jam serca w normie. Przerost LK, zwloknienia platkow zastawki mitralnej z IM I/slad, IT slad. Osierdzie bez cech plynu. Jest czym sie martwic?

Lek. Tomasz Budlewski

czy leczy się Pan z powodu nadcisnienia tetniczego? proszę koniecznie udać się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.