Wynik EEG 18-letniej osoby do analizy

proszę o weryfikację zapisu EEG. Z dnia 12-02-2015 Zapis wykonany w czuwaniu R.z. obecna.Czynność podstawowa alfa 9c/sek o amplitudzie do 100 mikroV. Grupa fal ostrych o amplitudzie do 100mikroV w okolicach skroniowo-ciemienowo-potylicznych lewych z tendencją do uogólnienia . HW i FS bez wpływu. Z dnia 12-06-2014Wszystko tak samo tylko fale występowały w okolicach skroniowych tylnych i potylicznych obustronnie.(Zrobiono badania z powodu bólu i zawrotów głowy,nudności )

Witam serdecznie. Zapis jest nieprawidłowy ale należałoby zobaczyć ten zapis a nie tylko opis. Nadto ważną informacją jest iż około 30% ludzi ma nieprawidłowy zapis. Nie leczymy zapisu ale chorego, dlatego należałoby zbadać dokładnie chorego