Wynik EEG 29-letniej osoby do analizy

EEG: W zapisie rejestruje się czynność podstawową w postaci fal alfa 10-11Hz do 70uV. Czynność beta jest obecna symetryczna. Na tle czynności podstawowej w odprowadzeniach głębokich w okolicy czołowo skroniowej obustronnie i w lini środkowej mózgu nad okolicą czołowo centralno ciemieniową występują napadowe asynchroniczne wyładowania theta-alfa 6-9 Hz do 125 uV trwające 0.5s. Podczas aktywacji Hv i po jej zakończeniu wyładowania nasilają się i wtórnie uogólniają w postaci fal wolnych delta-theta

Samo jednorazowe badanie EEG nie jest wyrocznią i nie leczy się wynik badania należy znać wywiad, pobierane leki i ogólne badanie neurologiczne, pozdrawiam