Wynik EEG 3-letniej dziewczynki i opóźnienie mowy

Witam, odebrałam wyniki EEG 3letniej córki: Cechy morfologiczne snu wyrażone, symetryczne. Sporadycznie w zapisie rejestrują się wrzeciona ekstremalne. Ponadto w zapisie rejestrują się fale 3-6 Hz o ampl. 30-100 uV. Orzeczenie: Zapis snu wykazuje nieduże zmiany zlokalizowane w okolicach czołowo-centralno-skroniowych z tendencją do napadowości.Dodam, że córka ma opóźniony rozwój mowy oraz czasami problemy ze snem głownie w nocy - histeria przez sen-nie otwiera oczu płacze pręży się, krzyczy.
KOBIETA ponad rok temu

Witam
Zdecydowanie tak jak zaleciła dr Wysocka powyżej.
Bez dokładnej analizy dotyczącej objawów ( zachowania nocne- czy napady skroniowe) nie można rozstrzygnąć jednoznacznie.Trzeba znać wiele szczegółów w tym aspekt badania klinicznego i stopnia problemu zaburzeń rozwoju mowy w dynamice czasowej wieku dziecka.

Pozdrawiam serdecznie