Wynik EEG 8-letniej córki z guzem pnia mózgu

Witam czy mogłby mi ktoś tu pomóc zinterpretować wynik eeg mojej 8-letniej córki z gózem pnia mózgu . OPIS: Badanie wykonano w czuwaniu i okresowo w senności z rejesrtacją wideo . W czuwaniu - zapis słabo zróżnicowany przestrzennie, W większości okolic dominują fale alfa o częst . 8-8,5 Hz i najwyższej amplitudzie w odprowadzeniach tylnoskroniowo -ciemieniowo -potylicznych do 60 uV z nałożoną czynnością szybką niskonapięciową , wymieszana z poj. i grupami fal wolnych theta o częst . 6-7 Hz i am

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna analiza powyższego wyniku badania. Proponuję koniecznie udać się z dzieckiem do neurologa.