Wynik EEG a zdiagnozowanie padaczki

a jesli wynik jest taki czynnosc podstawowa 10,5hz zapis zroznicowany przestrzennie Amplituda w odprowadzeniach przednich do 19 uVA W TYLNYCH DO 22 Uv Na tym tle rejestruje sie kilkakrotnie fale wolne 4 i 6 Hz o amplitudzie do 66Uv w odprowadzeniach przedczolow Rz obecna Hv nasila nieco z miany w swoim zyciu mialem tylko kilka ataków padaczki ogolnie niepije alkocholu sporadycznie z tym ze zawsze wystepowaly ataki na kolejny dzien jesli naprawde poimpreowalem czy to znaczy ze mam Padaczke ?

Ja zaproponował bym powturzenie badania, lecz przed nim proszę wypić litr coli.

Pozdrawiam