Wynik EEG u 10-latki

Córka 10 lat i 4 mies. wynik EEG:Zapis nieprawidłowy z napadowością serii fal z pogranicza delta-theta 3-5Hz o zaostrzonym rysunku i amplitudzie do 100mV w linii środkowej czołowo-centralnej z tendencją do uogólniania się. Hw i Fs nasilają zmiany. Reakcja blokowania zaznaczona. Czynność podstawowa z dominacją fal Theta-alfa 5-10Hz o amplitudzie do 50mV. byłam z córka u neurologa i stwierdził że te wyniki są dobre więc proszę o bardziej szczegółową diagnozę zapisałam już córkę do innego neurologa

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością wynik ten nie jest prawidłowy, choć o ewentualnej chorobie można mówić w oparciu całościowy obraz dziecka.