Wynik EEG u chorej na epilepsję

W wieku 12 lat zachorowałam na epilepsje. Brałam leki przez jakiś czas, od 3 lat ich nie biorę, napadów nie miałam od 8 lat w sumie. Poszłam na kontrolne badanie eeg i zapis jest taki: "Podczas HW zarejestrowano nieliczne uogólnione wyładowania fal ostrych. Wniosek: nieliczne zmiany napadowe" Badanie było robione prywatnie, lekarka powiedziała, że nie mam czym się niepokoić. Ja z wynikiem pójdę do swojej neurolog dla pewności, ale bardzo się tym przejęłam tym bardziej że choruje na nerwicę.

Podczas leczenia nerwicy proszę zwrócić uwagę na stosowane leczenie farmakologiczne, jeżeli oczywiście taki jest stosowane. Duża część leków obniża próg drgawkowy i może predysponować do wystąpienia napadu padaczkowego