Wynik EEG w czuwaniu u 11-latki

Witam moja 11 letnia córka miała przeprowadzone badanie EEG w czuwaniu ale ja nie umiem odczytać wyników. Zapis zróżnicowany przestrzennie. Reakcja zatrzymania wyrażona. Czynność podstawowa w okolicy ciemieniowo-potylicznej o dominującym składniku alfa o częstotliwości 9-10-11Hz amp. 40V. Fotostymulacja bez wpływu na zapis. Hyperwentylacja bez wpływu na zapis. W zapisie rejestrują się grupy fal wolnych theta o częstotliwości 5-6 Hz o ampl. 100-170uV. zlokalizowane w okolicach skroniowych obustro

Magdalena StusiĹska

Jedynym fragmentem zapisu który odbiega od normy są grupy fal theta w płatach skroniowych- mogą stanowić ogniska napadów padaczkowych. Pozostały opis jest w normie.