Wynik EKG a ucisk w gardle i klatce piersiowej

Witam, proszę o pomoc w nękającym mnie problemie zdrowotnym. Ostatnio robiłam EKG i wynik przedstawia się następująco: rytm zatokowy 65/min, oś pośrednia RS w V2, od kilku dni mam biegunki, bulgotanie w brzuchu i ból poniżej mostka, ucisk w klatce piersiowej, ucisk w gardle i ból głowy, bolą mnie kości - szczególnie plecy oraz oczy jakby z tyłu. Dodam, że mam kamicę nerkową i nadciśnienie. Proszę o interpretację wyników, bo bardzo się martwię. Sama wychowuję 2 córeczki i stan, w którym się znajduję mnie niepokoi, szczególnie ucisk w gardle i w klatce piersiowej. Mam 38 lat, mój tata zmarł na zawał serca w wieku 52 lat. Jeśli coś byłoby potrzebne, jeszcze chętnie podeślę informacje. Bardzo dziękuję za pomoc. ;))

Witam!

Opisane objawy są dość nieswoiste i wymagają diagnostyki, aby można było wykryć przyczynę. Proponuję skonsultować problem z lekarzem rodzinnym w celu zbadania oraz wykonania badań podstawowych tj. morfologia krwi, analiza moczu, glukoza, bilirubina, mocznik, kreatynina, zdjęcie RTG klatki piersiowej, USG jamy brzusznej. Warto wykonać oznaczenie stężenie wapnia i parathormonu we krwi celem wykluczenia pierwotnej nadczynności przytarczyc. W EKG nie ma żadnych istotnych odchyleń od normy. Wydaje się, że optymalnym rozwiązaniem może być konsultacja z endokrynologiem. Pozdrawiam serdecznie!