Wynik EKG i nerwica serca

Witam mój wynik Ekg Średnia oś QRS prawonogram amplituda zespołu ORS obniżona w I. V1 patologiczny załamek Q w aVR nieprawidłowy załamek R w VS odcinek ST uniesiony w V3 nieprawidłowy załamek T w I II V4 V5 V6 czas OTc wydłużony Dodam iż zażywam Parogen 20 mg Concor Cor 5 mg Choruje na nerwice na tle serca od roku.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie nie ma takiej możliwości, by wiarygodnie ocenić wynik EKG mając tylko opis. Sugeruję zatem, by badanie zinterpretował lekarz, który zlecił jego wykonanie.