Wynik EKG u 41-letniej kobiety

Witam, robiłam EKG i lekarz rodzinny podejrzewał chorobe niedokrwienną serca i wysłał na echo serca do specjalisty. Poszłam do specjalisty i on powiedział że EKG jest dobre i nie ma potrzeby robienia echo serca. Jak wygląda moje EKG bo w ocenie lekarzy jest 1:1. Pozdrawiam i z góry dziekuje za odp. http://imgur.com/GlZ1Mtn,NT0jHFM

Lek. Tomasz Budlewski

To EKG to przede wszystkim nie EKG, EKG wykonuje się na długiej taśmie, to nie nadaje się do interpretacji, aczkolwiek z tego co tu widać to nie ma nieprawidłowości.