Wynik EKG u 55-latki

Witam, dzis odebralam wyniki ekg co mozna wywnioskować po : 114 nieregularnych rytm zatokowy Niespecyficzne zmiany zalamka T 420 normogram 501 obniżenie ST prawdopodobnie wariant normy. Mam 55 lat

Dzień dobry,

Proszę zapisać się na wizytę do kardiologa (wziąć ze sobą zapis EKG), który zaleci dalszą diagnostykę i leczenie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz