Wynik EKG u 68-latki

Witam:wynik EKG wiek 68 lat waga 95 kg wzrost 165cm,po amputacji prawej piersi chemia[1993] przerzut do śródpiersia po13 latach [nświetlanie] na tą chwilę komórek rakowych nie stwierdzono.EK Wynik: rytm zatokowy charakterystyczne wyniki zakłócenia 3 uV małe o w zanik lub zredukowany :AVF :III głębokiS wn :V6 nieokreslone nieprawidłowosci ST-T w V6 ocena ORS-T możliwy blok przed.gałezi lewej odnogi mozliwy zawał sciany dolnej serca prawdopodobnie stary

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by ocenić podany opis EKG bez oceny wersji papierowej wyniku. W celu uzyskania szczegółowych informacji sugeruję bezpośrednią konsultację z lekarzem.