Wynik endoskopii z pobraniem wycinka

Miałem zrobioną endoskopię z pobraniem wycinka, okolica: poprzecznica do badania. Wynik badania: 1)Obraz w granicy normy.2)drobny 0,3 cm. Co to oznacza??? bardzo dziękuję za odpowiedź.

Witam.
Nie sprecyzował Pan pytania 2. Drobny 0,3 cm... Jeśli polip, to pewnie został wycięty i wysłany do badania. Jeśli coś innego, proszę sprecyzować pytanie. Pozdrawiam i życzę zdrowia