Wynik erytrocytów w badaniu krwi

chce zapytac czy sa to bardzo zanizone lub zawyzone wartosci chodzi mi zwlaszcza o erytrocyty we krwi 3,89M/uL srednia objetosc erytrocytow97.2 fL i srednia masaHgb 33,7 g/dl inne wyniki morfologii sa w normie

Witam. Co prawda nie podaje Pani pozostałych wyników i kogo one dotyczą, ale przy założeniu że Pani, najprawdopodobniej mamy do czynienia z niewielkim niedoborem żelaza. Proponuję ocenić poziom ferrytyny i żelaza we krwi.