Wynik estradiolu i progesteronu a prawdopodobieństwo ciąży

Witam dziś rano robiłam badanie estradioli 23 dniu cyklu miesiączkowego. mój estradiol wynosi 373,30. czy to oznacza że jestem w ciąży? natomiast progesteron mam 25,67

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, na podstawie oceny poziomów estradiolu i progesteronu nie można stwierdzić ciąży, w tym celu ocenia się poziom hormonu beta-hCG.
Na podstawie dnia cyklu mogę jedynie stwierdzić, że poziomy wymienionych hormonów są u Pani prawidłowe.