Wynik frakcji wyrzutowej po zabiegu implantacji stentów

Jestem Janusz .Mam 59 lat. Zawał w wieku 40.Leczenie - balonikowanie. Potem 15 lat nic. Dwa lata wstecz zabieg /stenty/, dwa miesiące wstecz zabieg kolejne stenty..Teraz wynik frakcji wyrzutowej 32. Przed zabiegiem /2 miesiące wstecz - 34/ Ja czuję się dobrze. Jak to wyjaśnić i co mam robic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Frakcja wyrzutowa jest znacznie obniżona. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.