Wynik FT4 przy chorej tarczycy

nam wynik ft4 i wynosi on 2,26 jestem kobieta i nam wynik18 lat choruje na tarczyce . wynik podamy jest w ng/dl , pod spodem napisane jest ciążą 1 trymestr 2 oraz 3 . na wcześniejszych wynikach ft4 tego nie było , co to oznacza ?

Magdalena StusiĹska

Witaj,
z Twojego pytania trudno wywnioskować co może to oznaczać. Może przy kolejnych trymestrach ciąży są podane normy Ft4 specyficzne dla każdego z nich?