Wynik Gastritis analiz, Insufficientia cardiae

Witam, moje pytanie dotyczy problemu mojej siostry, bardzo długo bardzo źle się czuła, miała problemy z jedzeniem, ciągle bolał ją brzuch, wyniki badań morfologii wykazały bardzo wysoki cholesterol, siostra jest 1989 rocznik, jest szczupła, a cholesterol 279, lekarz zalecił tylko dietę. Po dwóch miesiącach badania powtórzone i wynik jeszcze wyższy, skierowana na gastroskopie, wynik gastritis analiz, insufficientia cardiae Lekarz zbagatelizowal, O co chodzi?

Gatroskopia wykazała podrażnienie błony śluzowej żołądka i niewydolność wpustu żołądka. Nie ma to żadnego związku z podwyższonym cholesterolem. W związku z chorobą żołądka często stosuje się leki zmniejszające wydzielanie kwasów. Na cholesterol w młodym wieku nie trzeba stosować leków. Dieta, ruch. Żywność funkcjonalna, czyli margaryny ze stanolami roślinnymi. Można też spróbować używać naturalne preparaty z czerwonego ryżu. Stanole i wyciąg z czerwonego ryżu mają udowodnione działanie przeciwcholesterolowe.