Wynik gastroskopii 26-letniej osoby do analizy

Prosze o interpretacje wyniku gastroskopi - Gastroskop pod kontrolą toru wizyjnego wprowadzono do XII-cy. Przełyk prawidłowy,wpust ziejaący w inwersji słabo opina endoskop.Żołądek pokryty różową,gładką,lśniącą śluzówką.Fałdy ułożone regularnie.Jeziorko śluzowo-żółcowe prawidłowe.Odźwiernik kształtny,drożny o prawidłowej funkcji.Opuszka i dalsza część XII-cy prawidłowa. Test ureazowy: ujemny Dgn.Niewydolność wpustu

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.