Wynik gastroskopii a obawy przed nowotworem

witam w gastroskopi zoladka mam blona sluzowa dna trzonu granulowana obrzeknieta miejscami zaczerwieniona z wybroczynami podsluzowkowymi na szczytacz faldow w antrum pstra czy moge miec obawy przed nowotworem lekarz nic takiego nie mowil biore rano gasek wieczor ranigast lecze sie tez u profesora w ochojcu na serce on mowil ze to nie wesole mam znajomego laryngologa polecil mi na to balsam szostakowskiego prosze o porade z gory dziekuje

Witam serdecznie. Obecne zmiany nie budzą podejrzeń nowotworowych. Wymagają jednak odpowiedniego leczenia.