Wynik gastroskopii a przyjmowanie odżywek dla sportowców

Chciałbym się zapisać na siłownie, lecz kilka dni temu miałem gastroskopie i chciałbym zapytać czy przyjmowania suplementów jest możliwe, ponieważ czytałem, że białko może być szkodliwe. Oto wynik mojego badania: "Błona śluzowa żołądka nieregularnie zaczerwieniona w części przedodźwiernikowej.W tej okolicy kilka nadżerek na pogrubianych fałdach. Odźwiernik w normie, opuszka dwunastnicy zaczerwieniona, na przedniej ścianie opuszki widoczna nisza wrzodowa. test ureazowy dodatni"

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego postępowania. Będzie można określić odpowiednie zalecenia co do przyjmowania suplementów.