Wynik gastroskopii oraz pieczenie w żołądku i przełyku po zastosowanych lekach

Przełyk prawidł,śluzówka wpustu przekrwiona,wpust lużny, W żołądku treść żółciowa.Na odzwierniku 3nadżerki,Dwunastnica bz.W gastroskopi odwróconej dno bz.lejek wpust. poszerzony na2gastroskopy.wycinekHP uj.Śluzówka strun głos. przekrw., obrzękn. Dg.Gartritis biliaris, GERD. Lek. rodz. przepis. mi Mesopral 40,biorę 2 tyg, ale obj.w post.piecz.w żol. i w przełyku nie znikaja. Czuję sie kiepsko, jestem zmęczona, mam bardzo dużo stresu. Teraz otrzymałam skierowanie na Usg jamy brzusznej.Anna

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Leczenie jest z całą pewnością koniecznej. Wskazana jest konsultacja z gastrologiem.